paderborn remigiusz mróz

Paderborn

Remigiusz Mróz

Czwarta Strona
2024


Gdzie kupię

Prokurator z Chyłki na tropie seryjnego mordercy, który pozostaje bezkarny dzięki astrologii.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.4 / 5
11 ocen
7 recenzji
5 5
4 5
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Kasia
21.04.2024
Jestem wielką fanką twórczości Pana Remigiusza Mroza, ale "Paderborn" wskoczyła na miejsce pierwsze jeśli chodzi o książki przeczytane w ostatnim czasie. Ciężko było się oderwać. Książka trzyma w napięciu od pierwszych stron aż do ostatnich, opisy sprawiają że wyobraźnia bardzo mocno pracuje podczas czytania, czasami aż za bardzo. Na pewno sięgnę po tą pozycję jeszcze nie raz! Polecam każdemu koneserowi kryminałów, ale ostrzegam jak się zacznie to nie da się przerwać czytania!
Aravilka
08.04.2024
Po przeczytaniu Langera miałam takie ej co jest już koniec tak to się skończyć nie może. Coś w kościach mi mówiło, że pociągnięcie tego winylu w drugim tomie nie będzie realne. Wydaje się to zbyt proste. Jednak ten wewnętrzny molik książkowy miał rację, bo wtedy kroczył on. Cały na garniturowo. To była jedna z tych książek od której ciężko było się oderwać. Świetnie zabijała czas w oczekiwaniach u lekarzach, czy podczas długich godzin w łóżku spędzonych na chorowaniu. Idealnie. Jak zawsze nie zawiodłam się na Mrozie. Czy to jeden z moich ulubionych bohaterów książki? Tak. Czy przez to mogę być nieobiektywna? Być może 🙈 Czekam i tuptam z nadzieją, że z tej historii narodzi się coś więcej i postanie coś na kształt 3 części.
Andzia
04.04.2024
Czytałam książkę i uważam że jest świetna .Czytałam nie jedną książkę Remigiusza Mroza i uważam że świetnie pisze i bardzo lubię jego książki . Uważam też że jego książki niektóre są mroczne a ja bardzo lubię takie książki i historię .Remigiusz Mróz jest jednym z moich ulubionych pisarzy i bardzo sobie go cenię . I bardzo lubię w książkach jak są zagadki kryminalne bo wtedy świetnie mi się ją też czyta i czasami staram się rozwiązywać je razem z bohaterami. Jak dla mnie książka mega.