BESTSELLERY – STYCZEŃ 2022

11.02.2022
bestsellery styczeń 2022

W styczniu panie spotykają panów, a z tego wynikają… ciekawe historie! Ten miesiąc to książkowa (nomen omen) walka płci! To czas, w którym kobiety stawiają czoła mrocznym światom stworzonym przez mężczyzn. I zwyciężają! Sprawdźcie bestsellery stycznia 2021.

1. Prawdziwa historia Królowej Życia, Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska to prawdziwa Królowa Życia, a przynajmniej królowa tej listy. Historia jej życia opowiedziana przez nią samą na pierwszym miejscu styczniowych bestsellerów!

2. Dziewczyny z Dubaju (wydanie filmowe), Piotr Krysiak

Pozostajemy w luksusowych klimatach, ale… od ciemnej strony. Możemy poznać historie ekskluzywnych pań do towarzystwa w Dubaju. Czy kobiety lżejszych obyczajów też mogą zaznać nieco luksusu?

3. Trzy siostry, Heather Morris

To ostatnia część cyklu „Tatuażysta z Auschwitz”. Tym razem Heather Morris opiera swoją powieść o prawdziwą historię trzech sióstr. Dwie z nich przetrwały obóz i opowiedziały o tym pisarce. Przeraża, wzrusza i uczy.

4. Zostań przy mnie, Harlan Coben

Pierwsza książka na liście, która nie jest oparta na faktach (chociaż kto wie…). Losy głównej bohaterki, Megan Pierce, splatają się z losami fotoreportera i policjanta. Jedna przypadkowa fotografia burzy jej spokojne życie. Przeszłość, zbrodnia i… ona. Jak to się skończy?

RECENZJA „ZOSTAŃ PRZY MNIE” HARLAN COBEN

5. Przepaść. Seria z komisarzem Forstem, Remigiusz Mróz

Piąta pozycja i pierwsza książka z mężczyzną w głównej roli. Wiktor Forst próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczego zaginięcia kobiety. Czy przemierzając tatrzańskie szlaki, dojdzie do prawdy?

6. Mów mi Win, Harlan Coben

Coben po raz drugi, mężczyzna jako główny bohater – też po raz drugi. Tym razem poznajemy bliżej przyjaciela Byrona Bolitara – Wina. Win jest bogaty, przenikliwy, egocentryczny. Czy to „kąsek matrymonialny” nie wiadomo, ale wiadomo, że jest świetnym bohaterem thrillera!

RECENZJA „MÓW MI WIN” HARLAN COBEN

7. Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku., Sara Gay Forden

Na okładce nazwisko autorki – Sary Forden, w tytule – nazwisko modowego potentata, w środku historia rodzinnej firmy. To trzeba przeczytać!

8. Jestem córką szejka, Laila Shukri

Córki szejków – czy żyją w złotej klatce, czy dzięki pieniądzom mają większą szansę na szczęście?

RECENZJA „JESTEM CÓRKĄ SZEJKA” LAILA SHUKRI

9. Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie, Natalia de Barbaro

Koniec z fikcją! Czas na refleksję! Jak być kobietą samoświadomą? Jak być kobietą szczęśliwą? Kto potrzebuje na tej drodze przyjaciółki-przewodniczki, niech sięga po tę książkę! Lektura obowiązkowa!

10. Wybaczam ci, Remigiusz Mróz

Na koniec mocny akcent, czyli kolejna powieść Remigiusza Mroza. Tym razem nie jest to seria o Forście ani o Chyłce. Ina Kobryn wiedzie spokojne życie do czasu, gdy odkrywa mroczne sekrety męża. Tajemnicza wiadomość, zagadkowa śmierć, dziwna intryga i… ona – zagubiona w tym wszystkim kobieta. Co teraz? Czy uda jej się przeżyć?

RECENZJA „WYBACZAM CI”, REMIGIUSZ MRÓZ

Wszystkie wymienione książki kupisz w Inmedio, 1 minute, Relay, Discover Poland, The Warsaw Store i Virgin. Polecamy!

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora