BESTSELLERY – CZERWIEC 2022

06.07.2022
bestsellery czerwca 2022

Czerwcowa topka to książki idealne do spakowania do walizki na wakacje. Świetne do zabicia nudy podczas podróży, idealne na plażę i… do snu. Zapraszamy do podróży na kartach bestsellerów!

1. Empuzjon, Olga Tokarczuk

Ambitna lektura na ambitne podróże. Najnowsza powieść polskiej noblistki porusza temat mizoginii. Akcja, co prawda, osadzona jest na początku XX wieku, ale czy tak wiele się zmieniło w tej kwestii?

2. Obrazy z przeszłości tom 4, Remigiusz Mróz

Dla tych, którzy lubią słuchać piosenek, które już znają, jeździć w te same, ulubione, miejsca oraz… czytać książki znanych sobie autorów. Kolejny tom z serii Remigiusza Mroza o przygodach Seweryna Zaorskiego. Tym razem Zaorski pracuje nad sprawą zaginięcia…

3. Tajemnice Fleat House, Lucinda Riley

Dla miłośników odświeżającej bryzy. Lucinda Riley, pisarka znana z powieści obyczajowych, tym razem próbuje swoich sił w powieści kryminalnej. Detektyw Jazz Hunter bada tajemniczą śmierć jednego z uczniów Szkoły Świętego Szczepana.

4. Arabska zdrajczyni, Tanya Valko

Wyprawa do serca arabskiej kultury. Dorota zmaga się z rakiem, Maria tęskni za pierwszą miłością, Daria próbuje stworzyć związek z Hamidem, Nadia wchodzi w dorosłość…

5. Zełenski. Biografia, Wojciech Rogacin

Droga bohatera. Kim jest Wołodymyr Zełenski? Skąd pochodzi? Jak stał się tym, kim jest? Dokąd zmierza? Poznaj go bliżej.

6. Czerwona ziemia, Marcin Meller

Kiedy słońce (na plaży) pali… przyda się nieco dreszczyku. Powieść Marcina Mellera dzieje się w gorącej Afryce, ale potrafi zmrozić krew w żyłach. To trzymający w napięciu thriller o ojcu, który wyrusza do Ugandy na poszukiwanie zaginionego syna.

7. O jedno cię proszę, Laura Dave

W poszukiwaniu prawdy. Kiedy mąż Hanny znika bez śladu, ona i jego córka z pierwszego małżeństwa, muszą szybko uciekać. Nie wiedzą przed czym, ale wiedzą do czego – do odkrycia sekretów osoby, którą niby tak dobrze znały…

RECENZJA „O JEDNO CIĘ PROSZĘ” LAURA DAVE

8. Przetaina, Andrzej Pilipiuk

Fantastyczna podróż! Andrzej Pilipiuk zabiera nas do odległej krainy, w której Plemiona żyją spokojnie czcząc Boga o Stu Twarzach. Nad ich światem wisi jednak widmo katastrofy….

9. Plac Senacki 6 PM, Vincent V. Severski

Dla tych, którzy lubią balansować na granicy fikcji i rzeczywistości. Powieść Severskiego opowiada końcu ZSRR, okręcie podwodnym i… wojnie wywiadów.

10. Zimna sprawa, Katarzyna Bonda

Dla podróżujących po Polsce. Katarzyna Bonda zaprasza nas do Poznania. Nie jest to jednak zwykły weekendowy wypad. Trafiamy w środek śledztwa Huberta Meyera. Tajemnicza śmierć kobiety i jej trójki dzieci, poszukiwania zaginionego ojca, a w tle działania groźnego syndykatu… Dzieje się w środku Polski!

RECENZJA „ZIMNA SPRAWA” KATARZYNA BONDA

Wszystkie wymienione książki kupisz w Inmedio, 1 minute, Relay, Discover Poland, The Warsaw Store i Virgin. Polecamy!