BESTSELLERY – MARZEC 2023

11.04.2023
bestsellery marzec 2023

„Wiosna!” krzyczy tytuł jednej z książek z zestawienia. Widać to w marcowej topce. Tak jak przyroda budzi się do życia, tak i my jak te wiosenne pąki się rozwijamy. Bo w zestawieniu to właśnie lektury o rozwoju i dbaniu o siebie zdecydowanie wiodą prym. Jest ich aż połowa! Sprawdźcie, które to książki i… co jeszcze czytamy.

1. Ten drugi, Książę Harry

Na pierwszym miejscu najgłośniejsza premiera tego roku, czyli „spowiedź” Księcia Harry’ego. Jest to swego rodzaju „odrodzenie”, katharsis księcia-celebryty, który ma okazję swoimi słowami opisać swoje życie i przedstawić swoją perspektywę wydarzeń.

ARTYKUŁ „TEN DRUGI” KSIĄŻĘ HARRY

2. Diagnozowanie chorób z twarzy, Wu Jianshe

Na wiosnę dbamy o zdrowie! Tym razem przyglądamy się twarzy. Można z niej wiele wyczytać, nie tylko emocji. Lekarz tradycyjnej medycyny chińskiej analizuje wygląd najdrobniejszych elementów twarzy w poszukiwaniu oznak choroby.

3. Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności, Natalia de Barbaro

Natalia de Barbaro podbiła listy bestsellerów i serca czytelniczek książką „Czuła Przewodniczka”. Powraca z kolejną inspiracją, tym razem o poszukiwaniu niezależności i wolności wewnętrznej. Jak żyć w zgodzie ze sobą, a przede wszystkim jak uwolnić się od presji świata i odkryć co jest faktycznie dla nas najważniejsze?

4. Uwięziona, B.A. Paris

Tym razem thriller, czyli odpoczywamy od dbania od siebie i uwalniamy potężne emocje. Amelie jest niezależną i samodzielną kobiecie, która jednak decyduje się na małżeństwo z rozsądku z miliarderem i… zostaje porwana. B.A. Paris, jak zawsze, nie zawodzi!

ARTYKUŁ „UWIĘZIONA” B.A. PARIS

5. Kabalista, Remigiusz Mróz

Remigiusza Mroza na liście bestsellerów nie mogło zabraknąć. Tytułowy Kabalista to jasnowidz, który pod nieobecność Gerarda Edlinga, próbuje pomóc opolskiej dziennikarce w rozwiązaniu sprawy gwałtu. Czy mu się uda?

ARTYKUŁ „KABALISTA” REMIGIUSZ MRÓZ

6. Percepcja psychiczna: magia mocy pozazmysłowej, Joseph Murphy

Josepha Murphy’ego nie trzeba nikomu przedstawiać. To znana osobistość w świecie samorozwoju. „Percepcja psychiczna” jest jednak pozycją wyjątkową w jego dorobku. Poznajmy moc umysłu „ukrytego”. Telepatia, komunikacja zakochanych… Brzmi jak magia!

7. Tradycyjna medycyna chińska, Zhang Yifang

Jeśli chodzi o zdrowie, warto poszerzać horyzonty. Tradycyjna medycyna chińska jest fascynująca, a jednocześnie ma naprawdę wiele wspólnego z naszymi „zachodnimi” czy „słowiańskimi” sposobami „naszych babć”. Tylko, że zamiast akupunktury, my mamy bańki… Warto poznać bliżej filozofię TMC.

8. Wiosna! Kicia Kocia, Anita Głowińska

Doszliśmy do WIOSNY! Tak, jest! Cieszymy się jak dzieci i w sumie słusznie, bo „Wiosna! Kicia Kocia” to książka dla dzieci. Tym razem główna bohaterka odkrywa budzącą się do życia przyrodę.

9. Potęga podświadomości. 2.0. Metody aktywujące twój potencjał, Joseph Murphy, James C. Jensen

Doktora Joseph Murphy i coach C. James Jensen odkrywają moc naszego umysłu! „Biblia” samorozwoju. Wydanie 2.0 jest poradnikiem uzupełnionym o nowe lekcje i narzędzia.

ARTYKUŁ „POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI 2.0” JOSEPH MURPHY, JAMES C. JENSEN

10. Farma lalek, Wojciech Chmielarz

Na koniec łamigłówka kryminalna, więc też możemy ją zaliczyć do książki rozwojowej (na pewno jest świetnym ćwiczeniem mózgu!). Uruchamiamy szare komórki próbując odkryć zagadkę zaginięcia i morderstw w starej kopalni. Czy znajdziemy rozwiązanie zanim uda się to komisarzowi Jakubie Mortce?

ARTYKUŁ „FARMA LALEK” WOJCIECH CHMIELARZ

Wszystkie wymienione książki kupisz w Inmedio, 1 minute, Relay, Discover Poland, The Warsaw Store i Virgin. Polecamy!